Kolekce Zábava Planet of Socks HOME Kontakty O nás & naše výrobky

Ponožky Astrosport - Astro Uhlíř - sportovní a froté ponožky

Hráč NHL, reprezentant ČR a vítěz MS 2005 a 2010 v ledním hokeji hraje v ponožkách ASTRO ANATOMIC a AIRMAX z kolekce STARS TEAM

Forum


Diskuse :: Líbí se vám náš nový eshop na www.aaaPonozky.cz?14. 9. 2014, 22:02   odpovědět
Dobrý den,
jsem velice mile překvapená za vynikající stránky a skvělý e-shop s vyčerpávající nabídkou sportovních ponožek. Je zde opravdu z čeho vybírat a navíc, když se spojí příjemný materiál ponožek, pevnost, trvanlivost, sací schopnosti a plno dalších plusů, není důvod vybírat už jinde:-) Velice ráda se stanu vaší věrnou zákaznicí a všem vás budu jen a jen doporučovat. Přeji mnoho spokojených zákazníků...
12. 9. 2014, 09:22   odpovědět
Dobrý den, měl jsem možnost vyzkoušet ponožky ASTRO AIRMAX a musím říci, že takové pohodlí pro své nohy jsem ještě nezažil. Tyto ponožky díky svým elastickým vláknům skvěle drží na noze a jsou velmi příjemné na nošení. Navíc skvěle odvádí vlhkost, což ocení hlavně sportovci. Poslední věcí,která mě příjemně překvapila, jsou antibakteriální aditiva, která brání růstu bakterií a redukují nepříjemný zápach. Ponožky ASTRO AIRMAX mohu všem jen a jen doporučit, díky za ně.
10. 9. 2014, 17:34   odpovědět
Dobrý den,

eshop na mě působí velmi sympaticky, je přehledný, dobře se zde orientuji. Také oceňuji vyčerpávající popis jednotlivého zboží. Možná zde někomu může chybět klasické rozdělení na dámské a pánské zboží a také bych dala více na oči tabulku velikostí.
Eshopu jinak nejde nic vytknout, jedině chválit.
Nedávno si manžel - sportovec u Vás ponožky koupil a nemůže si je vynachválit. Oceňuje nejen kvalitu, ale i vzhled.
Přeji mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem
Němcová Jana
10. 9. 2014, 10:13   odpovědět
Dobrý den,
nový eshop je kvalitní a už na první pohled velmi sympatický.
Jsem velmi spokojena s ponožkami Airmax, které při sportování skvěle odvádí vlhkost a zajišťují fixaci ponožek na nohou. Tímto bych Vám chtěla poděkovat za vstřícné jednání a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
9. 9. 2014, 11:39   odpovědět
Dobrý den,

nový eshop je super, přehledný a má styl. Nedávno jsem od vás objednávala ponožky pro celou moji rodinu a chci Vás moc pochválit. Děkuji za rychlé a vzorné vyřízení a kvalitu Vašich výrobků oceňuji. Příště se opět obrátím na Vás. Můžu jen doporučit!
20. 11. 2013, 18:41   odpovědět
Dobrý den, již několikrát jsme od Vás objednávali ponožky, ale obávám se, že tentokrát to opravdu nesvedu. Vůbec se zde nedokáži orientovat. Ale můj dotaz. Najdu někde vysvětlivky velikostí??? Vždy jsem objednávala Astro Active Man ve velikosti 9-10, ale velikostem 23-24... atd. vůbec nerozumím. Děkuji za odpověď.
6. 10. 2011, 23:16   odpovědět
Dokud tam bude ten,tak to bude ámen.
6. 10. 2009, 21:41   odpovědět
Dobrý den,děkuji moc za naprosto super a hlavně kvalitní a funkční ponožky,přeji hodně dalších spokojených zákazníků
2. 9. 2008, 10:11   odpovědět
Dobrý den v Astrosportu,

začátkem července jsme si vyměnili pár mailů se slečnou/paní Janou Vítovou ohledně ponožek In Line. Za zásilku dodatečně děkuji a rád bych tímto způsobem také poděkoval návrhářům i výrobě za skvělou práci. I při kratších vyjížďkách kolem 30 km už je poznat, že ponožka je jiná. Po dalších víkendových 120 km musím opravit "jiná" na "vynikající". Na rozdíl od Anatomic, nebo Extreme, které jsem zkoušel, je In Line i po 50 km v současném počasí suchá a to dokonce i v plyšové vazbě. Skutečný komfort a opravdové pohodlí. Ponožky In Line hlasitě chválím a známí vyzvídají, jak jsem k nim přišel.
Nevím, jestli máte nějakou odezvu i od dalších bruslařů, já bych osobně měl možná ještě návrh na malou úpravu. Jedná se o oblast vnitřního kotníku, místo citlivé i v kvalitní gelové botičce. Povrchová žíla, které vede středem vnitřního kotníku, je kryta jen stretchovým úpletem. Vnější kotník sice příroda vymyslela odlišně, ale provedení logicky musí být oboustranné. Šlo by výhledově vzor upravit tak, že by z místa přes Achillovu šlachu vedl, jako pokračování nápisu Sensura, třeba ještě plyšový proužek zakončený v oblasti kotníků kolečkem o průměru asi 3 cm?
Ale i když podobná úprava nebude proveditelná, rozhodně si v nejbližší době koupím ještě další pár. Jedničku si rozhodně zaslouží.
S pozdravem a díky za pochopení
Lubomír Bartulík

Jako v bavlnce
hunter
Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.
 
Planet of Socks
© 2005 - 2007 ASTROSPORT       Vyrobilo Vergilio

oblečení, Třebíč
oblečení, Třebíč