Kolekce Zábava Planet of Socks HOME Kontakty O nás & naše výrobky

Ponožky Astrosport - Astro Uhlíř - sportovní a froté ponožky

Hráč NHL, reprezentant ČR a vítěz MS 2005 a 2010 v ledním hokeji hraje v ponožkách ASTRO ANATOMIC a AIRMAX z kolekce STARS TEAM

Jako v bavlnce


V ponožkách ze Stars Collection jsou použity pouze prvotřídní materiály od renomovaných výrobců.

POLYCOLON®

POLYCOLON®

Polycolon® je dlouhostaplová česaná příze s velmi vysokým komfortem užití, měkkým textilním omakem a s dostatečnou odolností proti žmolkování.

Polycolon® je vyroben z hydrofobních (vodoodpudivých) polypropylenových vláken. Voda se do něj nevpíjí, nýbrž rychle odkapává. Díky této vlastnosti ma polypropylen nejnižší nasákavost ze všech známých textilních vláken. Vlhkost je z povrchu vláken spolehlivě a rychle odváděna a neodpařuje se na pokožce.

Má nízkou tepelnou vodivost, výrobky z něj vykazují vysoký stupeň tepelné izolace. Je velmi lehký. S pouze 0,91 g/cm3 se jedná o vůbec nejlehčí vlákno na trhu. Polycolon® je vypředen z polypropylenových vláken barvených ve hmotě (před zvlákněním). Barvivo je tak "uzavřeno" ve vlákně. Tím jsou dány vysoké světlostálosti finálních výrobků.

VLNA MERINO

VLNA MERINO

Prvotřídní příze firmy Schoeller s vysokým podílem ušlechtilé střižní vlny typu merino.

Je použitá na vnější straně úpletu a vytváří u výrobku výkonnou termoizolační vrstvu.


SENSURA®

SENSURA®

Moderní, co-polymerovou technologií vyráběná polyesterová příze se zvýšenou plochou povrchu, která vykazuje vlastnosti přírodní bavlny a umocňuje je o výhody přízí umělých.

Sensura® je měkčí a jemnější než přírodní bavlny a syntetické příze, což zaručuje větší šetrnost k pokožce a vysoký komfort nošení.

Sensura® se vykazuje unikátními vlastnostmi, jako je dvojnásobná rychlost schnutí oproti bavlně, excelentní odvod vlhkosti od pokožky a vysoká odolnost proti vnější vlhkosti. Díky tomu je udržováno přirozené klima při styku textilie s pokožkou.

Sensura® zaručuje vysokou stálost barev, nízkou srážlivost a stálost držení tvaru i při vysoké zátěži, dobrou prodyšnost, pružnost a odolnost.

LYCRA®

LYCRA®

Lycra® je syntetické pružné vlákno. Může se roztáhnout až na sedminásobek své původní délky a když napětí povolí, vrací se rychle do délky původní. Díky tomu ponožky s vláknem Lycra® hladce padnout od špičky až po lem, nevytahují se, zůstávají na místě a nesjíždí dolů po noze. Udržují si tvar i po opakovaném nošení a praní.POLYPROPYLEN

POLYPROPYLEN

Polypropylen se díky své pevnosti ideálně hodí jako ochranná vrstva přírodních materiálů (bavlna, vlna) před mechanickým opotřebením a mnohonásobně tak zvyšuje trvanlivost úpletu.

Polypropylenová vlákna odvádějí pomocí knotového efektu vlhkost z povrchu těla do další vrstvy, kde se vlhkost postupně odpařuje.

BAVLNA

BAVLNA

Přírodní vlákno, které dobře saje vlhkost, je měkké, hřejivé a příjemné na omak.

Superčesaná bavlna

Velice kvalitní superčesané bavlněné příze, vyráběné technologií prstencové vypřádání. Vyšším vyčesáním se docílí větší délky bavlněných vláken, příze jsou tak mnohem pevnější a kvalitnější, s menším podílem cizích příměsí. Partnerská přádelna vyrábí toto vlákno v halách, kde je počítačově řízena hodnota teploty a vlhkosti, což jsou veličiny významně ovlivňující výslednou kvalitu materiálu.

Příze je barvena pomocí moderní technologie reaktivního barvení, která zaručuje výbornou stálost barev.

Mercerovaná bavlna

Bavlněná příze se máčí v louhu sodném (NaOH) za současného napínání vláken. Mercerací (název je odvozen od jména anglického soukeníka Mercera) se zvětší pevnost a plnost tkaniny a vlákno získá trvalý hedvábný lesk.

Jako v bavlnce
hunter
Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.
 
Planet of Socks
© 2005 - 2007 ASTROSPORT       Vyrobilo Vergilio

oblečení, Třebíč
oblečení, Třebíč