Kolekce Zábava Planet of Socks HOME Kontakty O nás & naše výrobky

Ponožky Astrosport - Astro Uhlíř - sportovní a froté ponožky

Hráč NHL, reprezentant ČR a vítěz MS 2005 a 2010 v ledním hokeji hraje v ponožkách ASTRO ANATOMIC a AIRMAX z kolekce STARS TEAM

Press Centrum


Petr Bende a Carmen
Petr Bende vystoupil se skupinou Carmen ve Výčapech a naše Studio Studna to zaznamenalo. Můžete shlédnout na http://www.youtube.com/watch?v=EYxuwU0nf5I
Fandíme v ponožkách ASTRO

Tomáš Vokoun se podílel na vývoji ponožek ASTRO ANATOMIC a jako reprezentační brankářská jednička v nich hraje. Tyto ponožky můžete v současnosti  zvýhodněně koupit v našem e-shopu. Fanděte s námi v ponožkách ASTRO:

Soubory ke stažení:
Nový E-shop www.aaaponozky.cz

Ponožky Astro můžete teké nakoupit v našem nově otevřeném e-shopu www.aaaponozky.cz.

NG plus - pletačka nové generace

Firma Astro, jakožto výrobce ponožek, dlouhodobě spolupracovala se svou dceřinnou společností - výrobcem pletacích strojů New Gen - na vývoji nového pletacího stroje NG_Plus. Naším společným úkolem bylo:

 

  1. zlepšit tvarování ponožkové špičky
  2. zjemnit a zlepšit vzhled uzavíracího řádku, který vzniká na začátku špice ponožky při jejím sešití
  3. snížit namáhání přízí při pletení a tím zvýšit trvanlivost vyrobených ponožek
  4. zvýšit produktivitu práce

V roce 2003 jsme úspěšně předvedli prototyp nové pletačky na profesní světové výstavě IHE v USA, následující rok na výstavě FAST v italské Veroně a na výstavě Puebla – Exintex v Mexiku. V roce 2005 jsme vystavovali v Číně na CHINA TEX-SHANGAI a v České republice jsme předvedli výrobu ponožek na stroji NG PLUS v Brně na veletrhu STYL-KABO.

Vyrobili jsme 5 prototypů, které jsme dlouhodobě testovali v pletárnách Mexiku, Portugalsku a samozřejmě v naší pletárně Astro.

Výsledky našich účastí na specializovaných světových výstavách byly publikovány nezávislými redaktory v odborných časopisech.

 

Provedené zkušební provozy prokázaly, že výroba ponožek na novém stroji splňuje předpokládané požadavky. Proto se v pletárnách Astro zahájila sériová výroba ponožek na novém stroji NG plus a jako první se novou technologií začaly vyrábět ponožky BARAKUDA, na kterých lze již vidět výrazné zlepšení kvality při snížené prodejní ceně.

 

Soubory ke stažení:
Ponožky proti klíšťatům - ANTIKLÍŠTĚ
Připravili jsme pro vás novinku - ponožky ANTIKLÍŠTĚ, které můžete zakoupit v našem e-shopu v oddělení ASU - TRADIČNÍ PONOŽKY.
STARS TEAM

Pokračujeme v distribuci funkčních ponožek za výhodných podmínek. Obchodníci a dealeři nás mohou kontaktovat na tel. 602 602 123 nebo na email odbyt@astrosport.cz.

 

 

 

STARS kolekce do obchodů

Pro všechny majitele obchodů se sportovním zbožím - pokud máte zájem prodávat ve svém obchodě sportovní ponožky z Astro Stars kolekce, neváhejte a kontaktujte nás. Naši obchodní zástupci se postarají o zbytek!

Součástí této akce je:

  - prodejní stojan ušitý na míru pro Stars kolekci

  - plakáty našich partnerů z řad vrcholových sportovců

  - samolepky

  - reklama Vaší firmy na tomto webu (konakty, nabídka, foto a další údaje dle přání)

  - a především perfektní servis

 

Soubory ke stažení:
Jako v bavlnce
hunter
Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.
 
Planet of Socks
© 2005 - 2007 ASTROSPORT       Vyrobilo Vergilio

oblečení, Třebíč
oblečení, Třebíč